Oerlikon Kaynak


İçeriğe git

Ana menu:


Magmaweld Mavi Mikrofon

İLETİŞİM

MAGMAWELD MAVİ MİKROFON

Magmaweld markalı ürünlerimizi kullanarak, bizlere destek veren değerli firma ve kaynak ustalarımız ile başladığımız Mavi Mikrofon adlı projemizin amacı; ürünlerimizin nerelerde, nasıl kullanıldığını sizlerin anlatımı ve bakış açısı ile kullanıcılara göstererek hem kaynak sektörünün gelişmesine katkı sağlamak hem de Magmaweld markamızın sizlerin sayesinde hayatın neresinde yer aldığını göstermektir.

Magmaweld markalı ürünlerimizi tercih ederek projemize destek veren tüm firma ve kaynak ustalarımıza teşekkür ederiz.


Mavi Mikrofon çalışmamıza katılmak için yandaki formu doldurmanız yeterlidir.

Anadolu Isuzu
Kocaeli Çayırova

Özbir Vagon
Adapazarı

Can Makina Restorasyon
Aydın / Söke

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Anadolu Grubu, Isuzu Motors Limited ve Itochu ortaklığında halka açık bir anonim şirkettir. Şirketin esas faaliyet alanı ise kamyon, kamyonet, midibüs, otobüs ve pick-up gibi ticari araçların üretimi ve satışıdır.

Kaynaklı imlatlarında RS serisi Magmaweld kaynak makinelerimizi ve sarf malzmelerimizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

21. yüzyıl toplu taşımacılığında en popüler taşıma yöntemlerinden biri olan demiryolu taşımacılığında kullanılan her türlü aracın bakım, onarım ve modernizasyonunu gerçekleştirmek amacı ile 2006 yılında Sakarya'nın Arifiye ilçesinde kurulan Özbir Vagon Sanayi A.Ş., demiryolu araçları için kaynaklı konstrüksiyonlar başta olmak üzere elektrik ve mekanik donanım imalatı da gerçekleştirmektedir.

Vagon onarımından modern tren setlerin parça ve ekipman üretimine, buradan da sıfır vagon montajı yapan Özbir Vagon, kaynaklı imalatlarında Magmaweld ürünlerini tercih etmektedir.

Anahtar teslim klasik araba yapımı ve restorasyonu işlerini yapan İsmet Can Cesaretli ile firması Can Makina Restorasyon ve yaptığı işler hakkında konuştuk.

Türkiye'de alanında sayılı firmalardan olan Can Makina Restorasyon, kaynaklı imalatlarında Magmaweld RS 200 MK kaynak makinemiz ve kaynak tellerimiz ile tanışması ve kullandığı yerler konusunda bilgiler verdi.

Can Bey'e Magmaweld ürünlerimizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

     

 

İçeriğe geri dön | Ana menuya dön