Oerlikon Kaynak


İçeriğe git

Ana menu:


ÜRÜNLER > Kaynak Elektrodları, Telleri ve Tozları > Tozaltı Kaynağı

SHF 325

EN ISO 14174

S A CS3

Sert dolgu kaynaklarında SW 702 teli ile birlikte kullanıldığından 225-300 HB sertlikte kaynak metali veren alaşımlı ve aglomere tozaltı kaynak tozudur. Makine dişli parçalarının, rayların, yürüyüş takımlarının destek makaralarının, hareketli makaraların, destek merdanelerinin, lokomotif tekerlerinin ve etger merdanelerinin sert dolgu kaynaklarında yoğun olarak kullanılır. Alternatif ve doğru akımda kullanılabilir. Alaşım elementlerinin kaynak metaline geçiş oranı seçilen kaynak parametrelerine bağıdır.

Örneğin; 4 mm çapındaki tel için optimum kaynak parametreleri 600 A, 32 V ve kaynak hızı 50 cm/dk.'dir.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TS EN ISO 14174

S A CS3

   
   
   
   

OP 1250/A

   

Sert dolgu kaynaklarında SW 701 teli ile birlikte kullanılan alaşımlı aglomere kaynak tozudur. Makine dişli parçalarının, rayların, yürüyüş takımlarının destek makaralarının, hareketli makaraların, destek merdanelerinin, lokomotif tekerlerinin ve etger merdanelerinin sert dolgu kaynaklarında yoğun olarak kullanılır. Alaşım elementlerinin kaynak metaline geçiş oranı seçilen kaynak parametrelerine bağlıdır.

Örneğin; 4 mm çapındaki tel için optimum kaynak parametreleri 600 A, 32 V ve kaynak hızı 50 cm/dk.'dır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

   
   
   
   
   

SHF 335

EN ISO 14174

S A CS3

Sert dolgu kaynaklarında SW 702 teli ile birlikte kullanıldığında 325-400 HB sertlikte kaynak metali veren alaşımlı ve aglomere tozaltı kaynak tozudur. Kavrama parçalarının, piston itici uçlarının, taşıyıcı merdanelerinin sert dolgu kaynaklarında yoğun olarak kullanılır. Alternatif ve doğru akımda kullanılabilir. Alaşımlı elementlerinin kaynak metaline geçiş oranı, seçilen kaynak parametrelerine bağlıdır.

Örneğin;
4 mm çapındaki tel için optimum kaynak parametreleri 600 A, 32 V ve kaynak hızı 50 cm/dak.'dır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TS EN ISO 14174

S A CS3

   
   
   
   

OP 1350/A

   

Sert dolgu kaynaklarında SW 701 teli ile birlikte kullanılan alaşımlı aglomere kaynak tozudur. Kavrama parçalarının, piston itici uçlarının, taşıyıcı merdanelerinin sert dolgu kaynaklarında yoğun olarak kullanılır. Alaşım elementlerinin kaynak metaline geçiş oranı seçilen kaynak parametrelerine bağlıdır.

Örneğin; 4 mm çapındaki tel için optimum kaynak parametreleri 600 A, 32 V ve kaynak hızı 50 cm/dak.'dır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

   
   
   
   
   

SHF 345

EN ISO 14174

S A CS3

Sert dolgu kaynaklarında SW 702 teli ile birlikte kullanıldığında 400-475 HB sertlikte kaynak metali veren alaşımlı ve aglomere tozaltı kaynak tozudur. Pinçroll merdanelerinin, sinter kırıcılarının, v.b. yüksek sertlik istenen parçaların sert dolgu kaynaklarında yoğun olarak kullanılır. Alternatif ve doğru akımda kullanılabilir. Alaşım elementlerinin kaynak metaline geçiş oranı seçilen kaynak parametrelerine bağlıdır.

Örneğin;
4.00 mm çapındaki tel için optimum kaynak parametreleri 600 A, 32 V ve kaynak hızı 50 cm/dak.'dır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TS EN ISO 14714

S A CS3

   
   
   
   

OP 1450/A

   

Sert dolgu kaynaklarında SW 701 teli ile birlikte kullanılan alaşımlı aglomere kaynak tozudur. Pinçroll merdanelerinin, sinter kırıcılarının, v.b. yüksek sertlik istenen parçaların sert dolgu kaynaklarında yoğun olarak kullanılır. Alaşım elementlerinin kaynak metaline geçiş oranı seçilen kaynak parametrelerine bağlıdır.

Örneğin; 4 mm çapındaki tel için optimum kaynak parametreleri 600 A, 32 V ve kaynak hızı 50 cm/dak.'dır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

   
   
   
   
   

İçeriğe geri dön | Ana menuya dön